خانواده کوچک ما

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  وقتی عکسای کوهرنگ رو باز میکنم و می بینم محاله که خنده روی لبام نیاد..دلم برای تک تکشون تنگ شده برای کسایی که فراتر از رفیق بودن هستن و خواهند بودن واسه ی من.نماد معرفت و پاکی نماد مهر و محبت.

  دوست داشتنی هایی که همیشه اونقدر باهات شوخی میکنند تا ته دلت نلرزه تا غمت کم بشه...تا بتونی چندساعت شاد باشی و گاهی حس میکنم من دقیقا چه نقشی برای اونا دارم؟

  جز اینکه هروقت حالم بده ول میکنم میرم و هیچکسو حساب نمیکنم.جز اینکه اگه با یکی به مشکل خوردم دور همه رو خط میکشم؟جز اینکه  ریش سفیدمون رو کیسه بوکس قرار میدم؟ اما صبوریشون و اینکه هنوزم با وجود اینکه ازشون دورم به یادم هستن رفاقت واسم تموم کردن.

  من هنوز بهترین روز تابستون پارسالم رو 25تیر میدونم.بهترین روز پاییزم رو میتینیگ سینما و فیلم خشکسالی و دروغ میدونم.هنوزم میدونم این دو روز به قدری برای من با ارزشه که همیشه توی ذهنم میمونه...

  و اگر بخوام برگردم به عقب تر میتینگ های کوه و تولد بازیامون دورهمی پارم هامون..دلم برای همشون لک زده و دوست دارم برم بهشون بگم چقدر تک تکشون دوست دارم و واسم عزیزن اما برگشتن من توی جمع فقط میتونه تموم انرژیشون بگیره.

  دلم برای عکاسی های ساقی و خاله ریزه،شوخی های ریش سفید و چمران و چش لوچ،سوتی هام جلوی زن داداچ و ابی تنگ شده.برای فول انرژیمون برای موذیمون واسه انگوری جون و  پاندامون.واسه خابالو جان که تو سینمام باید بیدار نگه اش میداشتیم.واسه رقصیدن های خز وخیل گرگ.دوقلوهای خوشحالمون.پو جون و  پسر کرد انرژی مثبتمون،زوج خوشبختمون و همه و همه تنگ شده.

  واسه اینکه بهم بهم بگن هم مادربزرگ و ترشیده هم تنگ شده :))

  اینکه بعد از هر میتینگ به قول خودمون عنشو در بیاریم و پست میذاشتیم تنگ شده..یه عکسو هزار بار تو همه پیج ها میذاشتیم و هر هر میخندیدیم.

  از پیدا کردنشون خوشحالم از بودنشون...خوشی و شادی و موفقیتشون خیلی واسم با ارزشه.دوست ندارم ناراحتی و غمشون ببینم...

  ما دور هم یه خانواده شدیم ما باهم چندساله داریم بزرگ میشیم..اینکه خدا سر راهم قرارشون داد نعمت بزرگیه و چندساله بهترین جای قلبمو اشغال کردن با محبت های بی دریغشون.

  نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : يکشنبه 14 خرداد 1396 ساعت: 23:58
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها